01
مارس

چاپ بنر

بنر یک متریال پلاستیکی است یکروی آن دارای لایه ای از یووی براق است که قابلیت چاپ دارد و پشت آن فاقد روکش بوده و به صورت مات است. عموما برای چاپ بنر مات از روی دوم بنر ها استفاده می شود.

بنرها جزو چاپ های لارج فرمت محسوب می شوند و برای فضاهای بیرونی و باز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. تبلیغاتی مانند معرفی همایش ها، معرفی تخفیفات، تبریک مناسبت ها و سایر تبلیغات محیطی.به دلیل مقاومت بالای بنر در برابر نور خورشید و باد و باران و همچنین قیمت پایین تر آن نسبت به هم رده های خود، این متریال بسیار مورد استقبال افرادی که می خواهند تبلیغ کنند قرار گرفته است.

 

انواع چاپ بنر

چاپ بنر ها با دو دستگاه سالونت و اکوسالونت صورت می گیرد. دستگاه سالونت، دستگاه قدیمی تری بوده که دقت پایین تری در چاپ دارد و مقاومت رنگ آن در برابر تابش مستقیم خورشید پایین تر از نوع اکوسالونت است. به همین دلیل قیمت پایین تری هم دارد و مناسب تبلیغاتی است که مخاطب قرار است از فاصله ی دور آن را مشاهده کند و همچنین قرار است مدت کوتاهی در محیط مد نظر نصب شود.

دستگاه اکوسالونت، دستگاه جدیدتری است که برخلاف سالونت، به دلیل پاشش جوهر با دقت بالاتر، کیفیت بسیار بالاتری را ارائه می دهد. همچنین به دلیل نوع جوهر خاص آن، مقاومت بسیار بیشتری در برابر نور مستقیم خورشید داراست. از بنرهای اکوسالونت عموما در فاصله های نزدیک به مخاطب استفاده می شود و می تواند مدت زمان بیشتری دوام داشته باشد.

نمونه چاپ بنر اکوسالونت

تفاوت بنر چینی و کره ای

این سوال برای بسیاری از مشتریان ما پیش می آید که بنر چینی و بنر کره ای چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ در واقع باید گفت که اُنس یا ضخامت بنرهای چینی که وارد ایران می شوند عموما پایین تر از بنر های کره ای هستند. بنرهای چینی عموما 8 اُنس و 10 اُنس هستند ولی بنرهای کره ای 13 اُنس هستند و علاوه بر ضخامت بالا، به دلیل نوع روکش روی بنر، کیفیت چاپ بسیار بالاتر و دوام رنگ بیشتری را رقم می زنند.

به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم در صورتی که شما قصد چاپ یک بنر با کیفیت را دارید و می خواهید مدت زمان بیشتری در فضاهای بازی که تابش نور خورشید و باد و باران در آن وجود دارد، از متریال های کُره ای استفاده نمایید.

نمونه چاپ بنر اکوسالونت عریض

مسترچسبونک علاوه بر چاپ بنرهای شما با متریال مورد نظرتان و همچنین دستگاه چاپ مد نظر شما، نصب بنرهای شما را در فضای شما در کوتاه ترین زمان و نازل ترین قیمت، انجام خواهد داد. لطفا در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید با ما تماس حاصل بفرمایید.