چاپ مش

چاپ مش

مش چیست ؟

متریال مش چیزی شبیه به استیکر است که روی آن سوراخ های یک اندازه و یک دست تعبیه شده است. در واقع پلاستیک پشت چسبداری است که بر روی آن عمل چاپ صورت میگیرد و پشت آن قابلیت چسبیدن بر روی انواع سطوح صاف مانند چوب، سنگ، شیشه و … دارد.

البته تنها استفاده ی مفید از مش، چسباندن آن بر روی شیشه است. به دلیل سوراخ هایی که بر روی آن وجود دارد و چاپی که بر روی آن صورت می گیرد، می تواند علاوه بر زیباتر کردن محیط کاری شما، دید رهگذران از بیرون محیط کارتان به داخل را کور کند.

نمونه مش نصب شده بر روی شیشه ورودی

مزیت چاپ مش

مثالی میزنیم که بهتر متوجه شوید. شما یک فروشگاه دارید که دور تا دور آن توسط شیشه احاطه شده است. شما تبلیغات فروشگاهتان را بر روی کاغذ مش چاپ می کنید و بر روی شیشه های فروشگاه می چسبانید. رهگذرانی که از مقابل فروشگاه شما عبور می کنند طرح روی مش را می بینند ولی نمی توانند داخل فروشگاه را مشاهده کنند. همچنین دید شما هم نسبت به بیرون کور نمی شود و از داخل فروشگاه می توانید بیرون را مشاهده نمایید.

به دلیل نحوه ی کار جالب مش، استفاده از این متریال، این روزها بسیار محبوب شده است و نمونه ی آن را بر روی شیشه های انواع مغازه ها و فروشگاه ها می توانید ببینید.

نصب مش بر روی شیشه بسیار ساده تر از سایر متریال های چسباندنی است و به همان اندازه هم جدا کردن آن ساده است. پس با خیال راحت می توانید برای انواع مناسبت های خود مانند تخفیف ها و رویدادها، برای چاپ تبلیغاتتان روی آن حساب کنید.

مسترچسبونک، از طراحی تا چاپ مش و نصب آن را بر روی شیشه های مجموعه ی شما با مناسب ترین هزینه و کوتاه ترین زمان، انجام خواهد داد.

جستجو

پروژه های جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *