09
مارس

نصب فلکسی

تابلوهای فلکسی یکی از مهمترین ملزومات شروع هر فروشگاه و کسب و کاری می باشد. اینکه شما بتوانید به رهگذران و عابرانی که ممکن است مخاطب شما باشند بگویید که در این مکان، چه کسب و کاری فعالیت می کند.

معمولا مواردی که بر روی تابلوهای سردرب فروشگاه ها که همان تابلوهای فلکسی هستند درج می شود، مواردی مانند : لوگوی مجموعه، نام تجاری مجموعه، نوع فعالیت به صورت خلاصه و شماره تلفن های تماس است. تابلوهای سر درب علاوه بر اینکه می توانند از فواصل دور مخاطبان را جذب کنند و به گونه تبلیغات محیطی انجام دهند، یکی از عوامل بخشیدن اعتبار به کسب و کار هم هستند و می توانند در ذهن مشتری اعتماد سازی کنند.

تابلوهای فلکسی از یک فریم فلزی تشکیل می شوند که فضای داخلی اش خالی است و محل نصب مهتابی و یا چراغ های LED می باشد. همچنین خود متریال فلکسی همانطور که در مطلب چاپ فلکسی گفتیم، علاوه بر ضخامت زیادش که مقاومت آن را در برابر پاره شدن، رنگ پریدگی و … زیاد می کند، می تواند نور را هم از خودش عبور دهد.

عبور نور از فلکسی باعث می شود که این تابلوها، در طول شب نیز، با درخشندگی خود، بتوانند مخاطبان را جذب کنند و در خاطر ایشان بمانند. این نور در طول روز نیز به تابلو درخشندگی خاصی نیز می دهد.

ما می توانیم صفر تا صد طراحی، چاپ و نصب روکش تابلوهای سر درب شما را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان انجام دهیم و در صورتی که فریم فلزی در سر درب فروشگاه شما وجود دارد و مرتبط با کسب و کار دیگری که در گذشته در آنجا بوده، می باشد و یا قصد دارید تابلوی قدیمی خودتان را مجددا نو نوار کنید، ما می توانیم روکش قبلی را برداشته و روکش جدید را با طرح و چاپ جدید، بر روی فریم فعلی آن نصب کنیم.

لطفا در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر در این باره را دارید، لطفا با ما تماس حاصل فرمایید.